Sledujte nás

AKCE & VEČÍRKY, POUKAZY

Co můžeme nabídnout

Akce & oslavy

Akce & oslavy

Hledáte ideální místo pro uspořádání vašeho teambuildingu či firemního večírku, rozlučky se svobodou nebo narozeninové oslavy? Naše únikové hry jsou pro vaše akce a oslavy to pravé. K dispozici vám mohou být tři naše únikové hry, thajské masáže, párty casino, doprovodný program a rozlehlá recepce s barem a dalšími možnostmi (viz níže). Můžete si naše prostory zarezervovat třeba i na celý večer. Více info níže nebo na PDF (stáhnutí ZDE).

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Chcete někomu udělat radost? Nebo hledáte vhodný dárek k narozeninám, Vánocům či jiné příležitosti? Po domluvě jsme schopni vám připravit dárkový poukaz jako dárek. Poukaz případně můžeme vyřídit i emailem.

Teambuilding / Firemní večírek

Únikové hry jsou nejen o logice a selském rozumu, ale zejména o spolupráci v týmu hráčů. Uspořádejte u nás svůj firemní večírek či teambuilding, užijte si zábavy a prozkoumejte své možnosti komunikace a spolupráce. Máte zahraniční kolegy? Žádný problém, naše únikové hry můžete hrát i v angličtině. Využít můžete obě hry a zároveň mít zázemí v naší rozlehlé recepci, která skýtá bar a možnost objednání rautu. Pro kuřáky je k dispozici terasa a pro firemní prezentace možnost využití velké 75" televize. Zdá se vám to málo? Pak vám můžeme nabídnout stolní hry, kvíz, karaoke nebo můžete využít vybavení našeho casina a zahrát si blackjack, poker či ruletu! Vice po stazeni exitostrava.pdf

Narozeninové oslavy

Chtěli byste své narozeniny strávit netradičně? Nebo zajistit oslavu někomu z vašich blízkých? Únikové hry vás přenesou do jiné reality a věřte, že na tento adrenalinový zážitek jen tak nezapomenete. Po předchozí domluvě je možno prodloužit časový blok, využít obou našich únikových her a rozlehlé recepce s barem a případně objednat i raut. Mělo by jít o dětskou oslavu? I to je u nás možné. Pakliže je dětem méně než 15 let, je však nutný doprovod dospělé osoby v místnostech. Chtěli byste pro děti zajistit kouzelníka? Dokonce i to zvládneme.

Rozlučka se svobodou

Rozlučky se svobodou na bowlingu nebo lasergame se vám zdají už ohrané? Chtěli byste něco neotřelého? Navštivte naše únikové hry! Můžeme vám nabídnout delší časový blok, využití obou našich únikových her, rozlehlou recepci s barem a možnost objednání rautu. Chtěli byste ještě něco navíc? Co takhle si zazpívat karaoke, zahrát stolní hry nebo objednat kouzelníka? Nebo by možná pánové rádi využili vybavení našeho casina a zahráli si blackjack, poker či ruletu?

Chcete něco navíc?

Díky rozlehlé recepci vám můžeme nabídnout více než alko či nealko nápoje. Můžeme vám objednat raut pro vaši akci. Nejen pro kuřáky máme také přístupnou terasu. Chcete více zábavy? Máme možnost uspořádat kvíz, karaoke nebo pozvat kouzelníka. Také máme zásobu stolní her a stolních únikovek, které máte k dispozici. A protože se jedna z našich únikových her odehrává v prostorách casina, můžeme vám nabídnout také jeho vybavení a možnost zahrát si blackjack, poker či ruletu.

Používáním tohoto webu souhlasíte s analýzou návštěvnosti pomocí souborů cookies.Cookies a podmínky užívání